Головна » 2018 » Липень » 22 » Вступ до магістратури: на спеціальності «Право» є 4 фіксованих бюджетних місця
11:36
Вступ до магістратури: на спеціальності «Право» є 4 фіксованих бюджетних місця

Маріупольський державний університет отримав 4 місця держзамовлення на підготовку магістрів за спеціальністю «Право». Додаткові бюджетні місця на цю спеціальність виділятимуться за принципом широкого конкурсу, тобто їх отримають абітурієнти, які матимуть найвищий конкурсний бал.

Вже багато років спеціальність «Право» є однією з найпопулярніших серед вступників. У 2018 році прийом на цю магістерську програму відбувається за результатами єдиного вступного фахового випробування та єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Ліцензований обсяг прийому складає 120 осіб (60 – на денну форму навчання і стільки ж  на заочну).

Крім того, по 1 бюджетному місцю додатково виділено на спеціальності «Міжнародна економіка» (загальна кількість – 3) і «Менеджмент організацій і адміністрування» (загальна кількість  5).

Відбувся перезподіл місць державного замовлення на філологічних напрямках підготовки. 1 бюджетне місце було переміщено зі спеціальності «Слов'янські мови та літератури (переклад включно), перша російська» на спеціальність «Новогрецька мова і література (переклад включно)», і ще 1 додано (загальна кількість місць держзамовлення на цій спеціальності  17)

Таким чином,151 магістрант МДУ навчатиметься за рахунок державних коштів.

Оновлений розподіл бюджетних місць


Читайте також: Розподіл держзамовлення: понад 150 магістрантів МДУ навчатимуться на бюджетній формі

Переглядів: 458 | Додав: Прес-центр