Головна » 2017 » Липень » 19 » Вступна кампанія МДУ 2017: Екватор
13:50
Вступна кампанія МДУ 2017: Екватор

Вступна кампанія у Маріупольському державному університеті триває. Пропонуємо ознайомитися з перебігом.

Станом на 19 липня на перший курс ОС "Бакалавр" подано близько 1500 заяв. Більша частина абітурієнтів МДУ - це жителі Маріуполя і Донецької області, але заяви на вступ надходять і з інших областей України: Запорізької, Луганської, Львівської, Харківської, Херсонської, Хмельницької тощо.

39 заяв та 67 зареєстрованих звернень подали абітурієнти, які проживають у зоні АТО. Ці заяви оформлені через освітній центр "Донбас - Україна"
Зважаючи на кількість поданих заяв, станом на 19 липня лідирують такі освітні програми:

•    Економіка
•    Історія та археологія
•    Менеджмент
•    Міжнародні відносини
•    Право

Нагадаємо, що цього року в університеті відкриті перспективні бакалаврські програми «Кібербезпека» (подано 18 заяв) та «Початкова освіта» (подано 17 заяв). Також МДУ отримав 239 фіксованих бюджетних місць на підготовку бакалаврів. Міністерство освіти і науки України виділило 231 місце на денну форму навчання та 8 – на заочну. Найбільшу кількість місць держзамовлення, 17 місць, отримали спеціальності «Дошкільна освіта» і «Екологія». Достатня кількість бюджетних місць й на інших спеціальностях.

Терміни подачі заяв на І курс ОС "Бакалавр" на базі атестату і за результатами ЗНО з 12 по 26 липня. Та з 12 по 20 липня від осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів та творчих конкурсів.

Читайте також: МДУ отримав 239 фіксованих бюджетних місць на підготовку бакалаврів


 

Переглядів: 1150 | Додав: Прес-центр