Головна » 2018 » Лютий » 19 » За програмою обміну «GOxChange» до МДУ завітали студенти з Ужгорода
17:28
За програмою обміну «GOxChange» до МДУ завітали студенти з Ужгорода

19 лютого у Маріупольському державному університеті пройшла зустріч учасників програми студентського обміну між різними регіонами України «GOxChange». У програмі беруть участь 30 студентів МДУ і 19 студентів Ужгородського національного університету. 

Програму реалізує громадська ініціатива «GoEast» разом із Маріупольським держуніверситетом та Ужгородським національним університетом за підтримки «European Endowment for Democracy» і Міністерства молоді та спорту України. «GoEast» спрямована на розвиток та підтримку громадських проектів та спільнот на Сході України. Проект реалізується з ініціативи громадської організації «Global Office» та її співзасновника, народного депутата України Мустафи Найєма

Студентська делегація з Ужгороду завітала до Маріуполя у супроводі координаторки проекту «GOxChange» Юлії Федотовських, координаторки громадської ініціативи «GoEast» Cвітлани Колодій, керівника комунікаційного відділу ГО «Global Office» Тетяни Кириленко і тренера з побудови командної роботи ГО «Global Office» Олександра Корнієнка

У МДУ їх зустріли студенти-учасники програми і керівництво вишу. Тепло привітав гостей ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов. Він розповів історію становлення вишу та підкреслив важливість подібних програм для культурного обміну та взаємозбагачення молоді з різних регіонів країни. Також ректор познайомив учасників програми з історією заснування Маріуполя та побажав їм отримати максимум користі та задоволення від перебування у місті.

Протягом 10 днів ужгородські студенти пізнаватимуть Маріуполь. У програмі знайомства з містом оглядові і тематичні екскурсії, воркшопи, зустрічі із представниками малого бізнесу, громадських організацій, студентства тощо. За умовами програми свої враження від приймаючого міста учасники відображатимуть у фото-, відео- та текстових медійних проектах про нього. Таким чином, молодь руйнуватиме стереотипи про малознайоме місто.

Координаторка проекту «GOxChange» Юлія Федотовських відзначила, що програма перебування у Маріуполі складалася з урахуванням побажань студентської молоді, й організатори проекту продовжитимуть контактувати з учасниками, щоб зробити їх знайомство з містом більш цікавим і комфортним. 

За програмою «GOxChange» студенти МДУ гоститимуть в Ужгороді з 19 по 28 березня. Деталі перебування наразі обговорюються.

Читайте також: Поради психолога: як пробудити бажання вчитися після канікул

Переглядів: 458 | Додав: Прес-центр