Головна » 2018 » Квітень » 6 » Студенти МДУ презентували медійні проекти про Ужгород
15:24
Студенти МДУ презентували медійні проекти про Ужгород

Студенти Маріупольського державного університету поділилися враженнями від перебування в Ужгороді у рамках програми студентського обміну «GOxChange». 

Протягом 10 днів, з 19 по 28 березня, 26 студентів МДУ на чолі із заступниками деканів Оксаною Сивак і Максимом Стьопіним знаходилися на Закарпатті. У програмі були екскурсії, у тому числі відвідування замку Сент-Міклош і замку Паланок, зустрічі з місцевими музикантами, письменниками, громадськими діячами та молодими підприємцями, вечері у приймаючих родинах.

 

Ініціатором програми внутрішнього студентського обміну виступила громадська організація «Global Office». Мета проекту - допомогти молоді позбутися стереотипів про малознайомі міста.

 

За підсумками участі у програмі обміну студенти МДУ презентували медійні проекти про Ужгород, у яких відобразили свої враження від знайомства з містом. У проектах студенти піднімали теми трудової міграції, відносин із національними меншинами, мовного барєру,  громадської активності ужгородської молоді. Окремо торкнулися історії Ужгородського національного університету.

 

Загалом студенти відзначили красу і затишну атмосферу Ужгорода і висловили бажання повернутися до міста знову. Важливим результатом участі МДУ у програмі «GOxChange» стало підписання угоди з Ужгородським національним університетом, яка передбачає розвиток співпраці у науковій, освітній та культурній сферах.

 

Читайте також: «Безкінечна подорож, або Енеїда»: Юрій Андрухович презентував нове бачення поеми Котляревського на сцені МДУ

 

Переглядів: 249 | Додав: Press