Головна » 2021 » Грудень » 20 » «Захопленість італійською мовою і бажання знати її краще»: магістрантка МДУ Анастасія Янчева пройшла стажування в Університеті Перуджа
16:00
«Захопленість італійською мовою і бажання знати її краще»: магістрантка МДУ Анастасія Янчева пройшла стажування в Університеті Перуджа

Магістрантка Маріупольського державного університету спеціальності «Переклад (італійська)» Анастасія Янчева отримала стипендію на навчання в Університеті для іноземців міста Перуджа, що в Італії.

Через пандемію COVID-19 молодь проходить стажування дистанційно. На думку Анастасії це не є проблемою або недоліком, адже таким чином можна вдосконалювати мовні і мовленнєві компетентності, працювати та встигати робити усі справи, залишаючись у рідному місті.


Стажування об'єднало молодь з Угорщини, Єгипту, Камеруну, Індонезії та Китаю. Гарний рівень володіння італійською дозволив студентці МДУ навчатися у групі рівня В2 – вище середнього.
 

Мені було дуже радісно отримати цю стипендію! На будь-якому рівні володіння іноземною мовою вкрай важливо розвиватися і покращувати свої комунікативні та лінгвістичні навички. Ми багато розмовляли на життєві теми, обговорювали сучасні суспільно-економічні проблеми, практикуючи при цьому базові граматичні правила. Я отримала цінний досвід і познайомилася з багатьма приємними та вмотивованими людьми.

 

Наприкінці навчального курсу Анастасія успішно склала підсумковий тест і наразі  очікує на сертифікат.
 

Не бійтеся спілкуватися! Це круто та цікаво – поділитися своїми думками з людьми різних національностей та дізнатися багато нового про їхні традиції та культуру. Усіх моїх одногрупників об’єднало одне – щира захопленість італійською мовою і бажання знати її краще!


Читайте також: Студентка МДУ Аліна Танасова навчалася розробляти ігри у Вірменії

Переглядів: 231 | Додав: Press2