Головна » 2017 » Листопад » 29 » Заступник Міністра юстиції Сергій Петухов обговорив зі студентами європейське майбутнє України
17:36
Заступник Міністра юстиції Сергій Петухов обговорив зі студентами європейське майбутнє України

29 листопада відбулася зустріч заступника Міністра юстиції України з питань євроінтеграції Сергія Петухова зі студентами Маріупольського державного університету. Спілкування проходило у дружній, невимушеній атмосфері, що дало можливість за короткий час обговорити досить широкий спектр тем.

Заступник Міністра відвідав університет уперше. Він прибув у супроводі в. о. начальника Головного територіального управління юстиції в Донецькій області Олени Павлової. Знайомство гостей з університетом почалося з оглядової екскурсії, яка включала відвідування Музею історії та археології МДУ й Інформаційного центру ЄС, відкритого у 2015 році за участі Посла ЄС в Україні Яна Томбінського. Також ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов показав гостям бібліотеку елліністичних студій імені Константіноса Левендіса, Інститут українсько-грецьких відносин, Італійський культурний центр, створені за підтримки зарубіжних партнерів вишу.

На початку зустрічі з молоддю Сергій Петухов розповів, що має досвід роботи зі студентською аудиторією, адже викладає у Києво-Могилянській академії. Заступник Міністра запропонував студентам ставити питання, і вони поцікавилися, які, на його погляд, перспективи вступу України до Євросоюзу, яким чином перешкоджати масового відтоку молоді за кордон, що дає молоді підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Також питання стосувалися міграційної політики України і шляхів мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Виступаючи перед студентами, Сергій Петухов зазначив важливість участі студентів у міжнародних програмах за кордоном з метою отримання міжнародного досвіду та розширення кругозору.

У відповідь на питання про те, як утримати молодь в Україні, заступник Міністра юстиції підкреслив: «Треба будувати кращу державу в Україні, треба робити так щоб людям було цікаво тут залишатися, щоб вони бачили для себе перспективу». Він зауважив, що прагнення побачити світ і знайти більш перспективну роботу є цілком закономірним, тому варто вчити іноземну мову, а краще - кілька мов, і вибирати професію, яка дозволить працювати у будь-якій компанії світу, не виходячи з дому. Зараз, наприклад, у такому «привілейованому» становищі перебувають працівники IT-сфери. Так молодь може забезпечити собі гідний рівень життя, не виїжджаючи за межі України.

На завершення зустрічі ректор і студенти подякували заступнику Міністра за відверту розмову, а він у свою чергу відзначив високий рівень міжнародних зв'язків університету, його внесок у розвиток інтеграційних процесів і підвищення якості освіти.

Важливим результатом візиту Сергія Петухова до МДУ стала домовленість про проходження практики кращих студентів університету у департаментах Міністерства юстиції України. 

Читайте також: МДУ отримав диплом за творчу співпрацю з Національною академією педагогічних наук України

Переглядів: 527 | Додав: Прес-центр