Головна » 2021 » Грудень » 29 » Запальні танці, чуттєві співи та відзнаки найкращим: у МДУ відбувся святковий концерт до Нового року
19:22
Запальні танці, чуттєві співи та відзнаки найкращим: у МДУ відбувся святковий концерт до Нового року

Маріупольський державний університет поринув у чарівну атмосферу зимових свят. 29 грудня в актовій залі відбувся новорічний концерт. Святковий захід для викладачів, співробітників і студентів підготував Центр соціально-виховної роботи вишу.

Концертна програма розпочалася з вітального слова ректора МДУ, професора Миколи Трофименка. Він відзначив, що 2021 рік став насичений на яскраві події та визначні здобутки. 

 

Цей рік видався надзвичайно складний, він був дуже відповідальним, проте успішним і результативним. Дивлячись та аналізуючи всі показники діяльності університету, ми з вами перевершили всі очікування. Я хочу щиро подякувати кожному з вас, адже ваші старання вагомі та важливі для Маріупольського університету. Давайте продовжувати з таким же настроєм, командним завзяттям працювати у прийдешньому році. Миру, добра, благополуччя, міцного здоров’я та усього найкращого! З Новим роком!

  — ректор МДУ Микола Трофименко.

 

Після свого виступу очільник МДУ вручив подяки викладачам і співробітникам, які зробили найбільший внесок у розвиток університету та досягли найкращих результатів за рік, що минає. Не залишив ректор без відзнаки і творчі колективи, які є гордістю вишу. Крім того, свої нагороди отримали переможці Фестивалю студентської творчості «Дебют-2021». 


А яке свято без чуттєвих і запальних номерів? Гарний настрій присутнім дарували народний ансамбль народного танцю «Промінь», вокальна студія «Сопрано» та ансамбль сучасного танцю Equilibrium, а також цьогорічні «дебютанти». 

 

Читайте також: Викладачі та студенти МДУ відвідали дипломатичний святковий захід

Переглядів: 321 | Додав: Press