Головна » 2017 » Січень » 27 » Запорука успіху – дружний і здоровий колектив! У МДУ пройшла XII Спартакіада викладачів та співробітників
16:31
Запорука успіху – дружний і здоровий колектив! У МДУ пройшла XII Спартакіада викладачів та співробітників

26 січня у Маріупольському державному університеті пройшла XII Спартакіада ​​викладачів і співробітників, націлена на популяризацію здорового способу життя та заняття спортом, а також на зміцнення корпоративного духу. У змаганнях взяли участь понад 40 осіб. Організатором спортивного свята традиційно виступила кафедра фізичного виховання, спорту та здоров'я людини спільно з профкомом університету.

Індивідуальні змагання проходили з настільного тенісу, дартсу, шашками та зі стрибків через скакалку. Викладачі та співробітники вишу продемонстрували відмінну фізичну форму, спритність і розвинену логіку, тому боротьба була напруженою і захоплюючою.

Не менш яскраво і динамічно пройшла естафета «Веселі старти». За першість боролися 4 команди – команда наукової бібліотеки «Бібліо-пані», відділу міжнародних зв'язків «Грибочки», економіко-правового факультету «Кульбабки» і збірна факультетів філології та масових комунікацій, іноземних мов, грецької філології «Збірна солянка». Під час естафети учасникам потрібно було показати не лише гарну фізичну підготовку, а й уміння працювати у команді, акторську і навіть кулінарну майстерність.

До складу журі увійшли проректор з соціальних та організаційних питань Сергій Гаєвець, завідувач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров'я людини Андрій Осіпцов і голова профкому Олександр Каріда.

За підсумками естафети перемогу здобула команда ЕПФ «Кульбабки», друге місце посіли «Грибочки» (відділ міжнародних зв'язків), третє – «Збірна солянка» (філологи), на четвертому місці змагання завершила команда «Бібліо-пані» (наукова бібліотека).

                  Підсумки індивідуальних змагань в рамках XII Спартакіади викладачів і співробітників МДУ

Настільний теніс (жінки):
I місце – Наталія Лоскутова, старший викладач кафедри німецької та французької філології.

Настільний теніс (чоловіки):
I місце – Максим Стьопін, заступник декана факультету іноземних мов.

Дартс (жінки):
I місце – Наталія Ковтуненко, завідуюча відділом комплектування та наукової обробки документів наукової бібліотеки.

Дартс (чоловіки):
I місце – Максим Стьопін, заступник декана факультету іноземних мов.

Шашки (жінки):
I місце – Анастасія Катрич, старший інспектор деканату економіко-правового факультету.

Стрибки через скакалку:
I місце – Яна Панова, асистент кафедри теорії та практики перекладу. До того ж цього разу вперше за роки проведення Спартакіади в змаганнях зі стрибків через скакалку брав участь чоловік – доцент кафедри математичних методів і системного аналізу Михайло Войтович.

Окрім призів від профкому МДУ, учасники Спартакіади отримали масу позитивних емоцій та заряд бадьорості на весь рік.

Дякуємо всім учасникам спортивних змагань і бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії та досягнення всіх поставлених цілей!

Читайте також: У МДУ пройшов День відкритих дверей

Переглядів: 571 | Додав: Прес-центр