Головна » 2018 » Серпень » 29 » Заповніть анкету і станьте учасником проекту з побудови міжкультурного діалогу «Mariupol Space for Peace»
16:11
Заповніть анкету і станьте учасником проекту з побудови міжкультурного діалогу «Mariupol Space for Peace»

Триває формування ініціативної групи проекту «MarS. Mariupol Space for Peace», який реалізує студентське наукове історико-археологічне товариство Маріупольського державного університету у партнерстві з Громадською організацією «Платформа ініціатив «МУВ». Мета проекту  створення майданчику для побудови міжкультурного діалогу, розвитку навичок соціальної згуртованості у поліетнічних і соціальних громадах Маріуполя.

До ініціативної групи проекту запрошуються небайдужі молоді люди з різних етнічних і соціальних груп Маріуполя і Донецького регіону. Учасники проекту навчатимуться основам діалогу, згуртування та попередження конфліктів, а також братимуть учасить в організації діалогових заходів, інтерв’ювання та підготовки виставки родинних історій представників різних громад Маріуполя, створення гри, яка допоможе більше дізнатися про місто і його людей.


Проект фінансується у рамках Програми розбудови миру та відновлення ПРООН в Україні.  


Охочим взяти участь у проекті потрібно заповнити анкету до 5 вересня.


За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту – керівника студентського наукового історико-археологічного товариства МДУ, доцента Світлани Арабаджи.
Телефон: +38-097-414-45-81
E-mail: svetlana.arabadzhy@gmail.com


Читайте також: МДУ увійшов до команди проекту Erasmus+ «Журналістська освіта задля демократії в Україні»

Переглядів: 222 | Додав: Прес-центр