Головна » 2017 » Грудень » 5 » Запрошуємо до участі у І етапі Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови
12:54
Запрошуємо до участі у І етапі Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови

10 січня 2018 року на базі Маріупольського державного університету на факультеті грецької філології та перекладу відбудеться І етап Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови. Олімпіаду проводить Салонікський університет імені Аристотеля і Центр грецької мови під егідою Міністерства освіти, науки і релігії Греції.

Метою олімпіади з новогрецької мови є визначення і розвиток інтелектуальних здібностей, глибини знань новогрецької мови, розкриття творчого потенціалу, створення необхідних умов для підтримки талановитої молоді діаспори, у тому числі сприяння в її інтелектуальному розвитку, соціальній орієнтації і продовженні освіти. Також олімпіада надає можливість оцінки власних знань, умінь і навичок володіння новогрецькою мовою.

Для участі необхідно подати заявку на сайті у період з 4 по 18 грудня. Копію заявки необхідно надіслати на електронну адресу кафедри грецької філології та перекладу МДУ gph@mdu.in.ua.

В олімпіаді можуть взяти участь усі бажаючі у віці від 18 до 25 років, хто має високий рівень володіння новогрецькою мовою.

І етап Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови буде проводитися одночасно у 21 країні світу (Україна, ОАЕ, Швейцарія, Єгипет, Албанія, Вірменія, США, Німеччина, Грузія, Болгарія, Бельгія, Польща, Румунія тощо).

Переможці першого туру будуть визначені 9 лютого 2018 року, у Всесвітній день грецької мови. Вони отримають можливість пройти тижневий інтенсивний курс з вивчення грецької мови у таборі Салонікського університету імені Аристотеля в Калландра на Халкідіках, а також відвідати низку екскурсій.

ІІ тур Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови відбуватиметься з 19 по 30 червня 2018 року на базі Салонікського університету імені Аристотеля. З детальною інформацією щодо проведення олімпіади можна ознайомитися на сайті або у брошурі.

Перша Всесвітня олімпіада з новогрецької мови проходила у 2016 році у рамках святкування ювілейного року Аристотеля. Призером фінального етапу олімпіади стала випускниця кафедри грецької філології та перекладу МДУ Валентина Олійник.

Читайте також: Кафедра слов’янської  філології та перекладу оголошує початок Конкурсу «ПереКЛАДач»

Переглядів: 711 | Додав: Press