Головна » 2017 » Квітень » 4 » Міжнародний молодіжний проект “Історія починається в родині…”: заявки приймаються до 15 травня
14:47
Міжнародний молодіжний проект “Історія починається в родині…”: заявки приймаються до 15 травня

Міжнародна громадська організація "Основи свободи", Міжнародний дім зустрічей молоді в Освенцимі, Фундація Нижньосаксонських місць пам’яті/Miсце пам’яті Берґен-Бельзен запрошують молодь з України віком 18-20 років подавати заявки на участь у міжнародному молодіжному проекті "Історія починається в родині...".

Проект складається з трьох однотижневих зустрічей в Україні, Польщі та Німеччині. У межах проекту молоді люди з Польщі, Німеччини та України досліджуватимуть тему родини та історії. Особливу увагу буде зосереджено на пам’яті про Другу світову війну з особливим акцентом на нацистських злочинах. Через розкриття різних родинних історій організатори прагнуть продемонструвати, як окремі покоління у Польщі, Німеччині та Україні пам’ятають про минуле, які схожі й відмінні риси з’являються всередині кожної країни та між країнами.

Результати проекту будуть публічно представлені у вигляді онлайнової виставки зібраних учасниками родинних історій на сторінці проекту.

До участі в проекті запрошуються молоді громадяни України віком 18-20 років, які:

  • цікавляться історією Другої світової війни, а також темою суспільної та культурної пам’яті про ці події;
  • хочуть проводити дослідження на тему долі власної родини під час Другої світової війни та у післявоєнні роки і готові поділитися пам’яттю про ці події в родині, а також готові поділитись отриманим досвідом в групі;
  • хочуть взяти участь у спільному польсько-німецько-українському проекті, результати якого будуть задокументовані та стануть доступні широкій громадськості.

Дати та місця проведення семінарів:

3-9 липня 2017 р. - Львів, Україна
5-11 листопада 2017 р. - Освенцим, Польща
18-24 березня 2018 р. - Олдау, Німеччина

Робочі мови: англійська, польська, німецька, українська.

Фінансове забезпечення:

У межах проекту організатори допомагають в отриманні візи для в’їзду до Польщі та Німеччини, забезпечують проїзд від Львова до Олдау та Освенцима, а також зворотну дорогу, проживання, харчування в місцях проведення проекту, а також місцеві поїздки. Учасники мають власноруч отримати (якщо відсутній) закордонний паспорт, а також придбати страховий поліс. Учасники з України покривають власноруч витрати, пов’язані з проїздом до Львова. Реєстраційний благодійний внесок за участь у проекті становить 100 євро по курсу НБУ (для учасників з України).

Фінансову підтримку проекту надали Фонд польсько-німецької співпраці молоді, Фонд Фрідріха Еберта у Варшаві, Представництво Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі, Фундація українсько-польської співпраці (PAUCI).

Умови участі:

  • обов’язкова участь у всіх трьох частинах проекту;
  • добре володіння англійською мовою (частина програми відбуватиметься національними мовами або з перекладом, частина – англійською мовою).
  • наявність закордонного паспорту громадянина України для виїзду за кордон;
  • індивідуальна страховка під час перебування за кордоном.

Щоби взяти участь у проекті, необхідно подати онлайнову заявку до 15 травня 2017 року. Результати відбору будуть оприлюднені до 31 травня 2017 року.

Додаткова інформація за посиланням.

Контакти:
Олекса Стасевич, координатор в Україні
Тел.: +380 67 622 7218, +380 50 309 7997
E-mail: oleksiy.stasevych@gmail.com (link sends e-mail)

Олег Овчаренко, координатор в Україні
Тел.: +380 67 276 8826
E-mail: oleh.ovcharenko@gmail.com (link sends e-mail)

Читайте також: Триває прийом заявок на навчання у Школі вищої освіти імені Г. Галілея при Падуанському університеті (Італія)

Переглядів: 689 | Додав: Прес-центр