Головна » 2017 » Березень » 7 » Запрошуємо до участі у проекті «ЄС: вибір української молоді»
13:41
Запрошуємо до участі у проекті «ЄС: вибір української молоді»

У 2017 році Представництво Європейського Союзу в Україні проводить низку інформаційних заходів у рамках проекту «ЄС: вибір української молоді» з метою сприяння поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України серед молоді віком від 16 до 30 років.

До 23 травня триває прийом робіт на конкурс відео для професіоналів та аматорівТематика відео: важливість енергозбереження в повсякденному житті, значимість енергозбереження як складової успішного реформування країни. 

Також Представництво ЄС в Україні проводить серію «Днів кар’єри» в містах України«Дні кар’єри» - це серія зустрічей, на яких можна прослухати тренінги з soft skills, поспілкуватися з HR провідних українських та європейських компаній, дізнатися про стажування та можливості навчання в Європі.

З січня по травень 2017 року в п’ять етапів триватиме всеукраїнська Онлайн-вікторина на тему Європи та ЄС в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Учасники зможуть перевірити свої знання про Європейський Союз та отримати сувенір ну продукцію (флешки, футболки та інш.)

Для участі в вікторині потрібно зареєструватися на сайті  http://euroquiz.org.ua/signin та відповісти на 200 запитань про Європу та євротехнології.

В рамкакх проекту відбудеться серія дискусійних клубів присвячена енергозбереженню та політиці ЄС. Учасники зможуть подискутувати із експертами у сфері зелених технологій, енергоефективності та співпраці з ЄС у своєму місті. Дискусійні клуби буде проведено в 24 областях України, включаючи регіони Донецької та Луганської областей.

Представництво ЄС в Україні з 23 січня по 23 червня 2017 року проводить конкурс на кращий проект серед Євроклубів України. Автори 10 найкращих проектів будуть нагороджені спеціальними сертифікатами та стануть студентами Літньої школи в липні-серпні 2017 року. 

Читайте також: «ІНТЕРНОБМІН» пропонує для студентів проходження оплачуваних стажувань в Болгарії

 

Переглядів: 255 | Додав: Прес-центр