Головна » 2017 » Березень » 21 » Запрошуємо до участі у програмі мобільності Еразмус+ у Янінському університеті (Греція): термін подачі заявок - до 27 березня
13:26
Запрошуємо до участі у програмі мобільності Еразмус+ у Янінському університеті (Греція): термін подачі заявок - до 27 березня

Оголошується конкурс на участь у програмі мобільності Еразмус+ у Янінському університеті (Греція). До участі у програмі запрошуються викладачі, магістранти та аспіранти Маріупольського державного університету, які бажають пройти стажування на базі кафедри філософії, педагогіки та психології факультету філософії Янінського університету.

Тривалість стажування:

  • Для викладачів – 5-10 днів (не враховуючи 2 дні подорожі, 13 годин викладання). Викладач отримує 140 євро на день (2 дні подорожі включно) у якості підтримки та 275 євро на покриття дорожніх витрат. Викладання в університеті проводиться як англійською, так і новогрецькою мовою.
  • Для магістрантів та аспірантів – 3 місяці. Фінансова підтримка – 800 євро на місяць та  275 євро на покриття дорожніх витрат. Проходження стажування супроводжується проведенням досліджень у центральній бібліотеці Янінського університету, лабораторіях/бібліотеках кафедри філософії, в яких представлена література грецькою та іншими іноземними мовами, а також рідкісні рукописи епохи Просвітництва.

Розмір фінансової допомоги (залежно від тривалості стажування) учасник отримає у 2 етапи (приблизно 70% на початку стажування і 30% після закінчення) на банківський рахунок у країні походження (учасник сплачує тільки комісійний збір банку, якщо такий є, для переказу коштів з Греції в Україну). Учасник програми має сплатити вартість відкриття в’їзної візи та медичне страхування.

Робочі мови програми: англійська, грецька

Документи, необхідні для участі у програмі:
- для викладачів МДУ – резюме (англійською мовою),
- для магістрантів та аспірантів МДУ – резюме (англійською мовою) і копія залікової книжки.

Документи надсилати на e-mail international@mdu.in.ua  (відділ міжнародних зв’язків МДУ)

Термін подачі заявок – до 27 березня 2017 року

Читайте також: Навчально-професійна програма у Лондоні «LEAD PROGRAMME – 2017»: прийом заявок триватиме до 31 березня

Переглядів: 515 | Додав: Прес-центр