Головна » 2020 » Липень » 27 » Запрошуємо до участі в інклюзивному проєкті Mariupol Safe Inclusive Space
15:25
Запрошуємо до участі в інклюзивному проєкті Mariupol Safe Inclusive Space

Упродовж липня і серпня у рамках проєкту Mariupol Safe Inclusive Space проходитиме серія зустрічей з метою активізації людей з інвалідністю задля захисту своїх прав. Чергова зустріч відбудеться 29 липня об 11:00 у Центрі розвитку стартапів «1991 Маріуполь». 

Проєкт реалізується громадською організацією «Культурно-освітня платформа «Сенс», до якої входять студенти і викладачі історичного факультету Маріупольського державного університету.


До участі запрошуються активні люди з інвалідністю, учнівська та студентська молодь, співробітники патрульної поліції та небайдужі мешканці міста, які готові до діалогу та змістовних активностей. 


Зареєструватися на захід можна за посиланням до 27 липня. На учасників очікує обговорення моделей інвалідності, культури спілкування та майстер-клас із виготовлення флікерів, необхідних задля безпечного пересування у темний час.


Інформація щодо наступних зустрічей буде розміщена у Facebook на сторінках ГО «Сенс» і студентського наукового історико-археологічного товариства МДУ.


Проєкт Mariupol Safe Inclusive Space завершиться спортивними інклюзивними змаганнями, під час яких учасники гратимуть у бочче, дартс, стрілятимуть з лука, арбалету та пневматичної зброї.


Подробиці можна дізнатися за телефоном 067-580-66-51 або електроною адресою ceplatform.sense@gmail.com (координатор проєкту Володимир Арабаджи).

 

Читайте також: Партнерство заради безпеки: запрошуємо молодь до літнього наметового табору Police for Youth (подача заявок – до 27 липня)

Переглядів: 126 | Додав: Press2