Головна » 2020 » Січень » 24 » МДУ проводить безкоштовні заняття з італійської мови та культури
14:46
МДУ проводить безкоштовні заняття з італійської мови та культури


Маріупольський державний університет запрошує жителів міста на безкоштовні заняття з італійської мови та культури, які проводять викладачі кафедри італійської філології та магістранти спеціальності «Переклад (італійська)».

Курси з італійської мови та культури стартували у жовтні 2019 року. Наразі заняття на постійній основі відвідують 11 маріупольців віком від 16 до 60 років. 


Слухачі вже опанували навички побудови італійських речень у теперішньому часі, засвоїли правила вживання італійських прийменників та кількісних числівників, збагатили словниковий запас з тем «Погода», «Родина» та «Подорож». Також на курсах маріупольці знайомляться з важливими подіями історії Італійської Республіки, відомими діячами культури і витворами мистецтва, традиціями відзначення свят в Італії.


Заняття з італійської мови та культури проходять щосуботи о 10:00 в Італійському культурному центрі МДУ (пр. Будівельників, 129, 3 поверх, ауд. 313). 


Для запису необхідно надіслати свої ПІБ і номер телефону на електронну адресу кафедри італійської філології: illc@mdu.in.ua або зв’язатися з організаторами через офіційні сторінки кафедри у Facebook та Instagram


Пізнаємо Італію разом!

 

Читайте також: Студентка МДУ Кароліна Болховітіна вдосконалювала знання італійської мови в університеті Перуджі


Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ

 

Переглядів: 321 | Додав: Press