Головна » 2017 » Травень » 23 » Запрошуємо на дискусію «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?»
08:55
Запрошуємо на дискусію «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?»

24 травня у Маріупольському державному університеті відбудеться дискусійний клуб Представництва Європейського Союзу в Україні «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?» . 

Спікерами виступатимуть радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова, проректор з міжнародних зв’язків МДУ, професор Микола Трофименко, голова Виконавчого комітету Маріупольської міської ради Олександр Кочурин, менеджер ІТ-проектів, локальний менеджер Бетрут Академії в Маріуполі Єва Бєльченко, громадський активіст, волонтер Дмитро Чичера.

Захід розпочнеться о 13:00 за адресою пр. Будівельників, 129а, аудиторія №213.

Для участі у дискусійному клубі, зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням.

Дискусійний клуб проводиться в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України" який спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. За додатковою інформацією звертайтеся по телефону (044) 425 77 09 або пишіть на e-mail ask@euroquiz.org.ua. Проект «ЄС: вибір молодого покоління України" є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає ГО "Фундація “Відкрите суспільство". Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Читайте також: Ліга політологів-міжнародників «Дипкорпус» провела Дні Європи у Маріуполі

Переглядів: 352 | Додав: Прес-центр