Головна » 2017 » Березень » 29 » Запрошуємо на Дні «Дня» у Маріуполі
13:50
Запрошуємо на Дні «Дня» у Маріуполі

30-31 березня щоденна всеукраїнська газета «День» проводитиме серію культурно-просвітницьких заходів у рамках проекту «Дні «Дня» у Маріуполі».

30 березня о 18:30 у «Вільному просторі «Халабуда» (вул. Нільсена, 60) запланована зустріч-дискусія з провідними журналістами «Дня»: Валентином Торбою, автором книги «Я – свідок. Записки з окупованого Луганська»,  та Марією Прокопенко. До участі запрошуються громадські активісти, волонтери та всі бажаючі. 

31 березня об 11:30 в ауд. 210 економіко-правового факультету Маріупольського державного університету (пр. Будівельників, 129а) буде організована зустріч-дискусія з авторами та журналістами газети «День» на тему: «Національний діалог». До участі запрошуються студенти і викладачі МДУ та інших вишів міста.

31 березня о 14:00 у Центрі сучасного мистецтва ім. А. І. Куїнджі (пр. Металургів, 25) відбудеться відкриття XVIII Міжнародної фотовиставки «День 2016».

Виставка триватиме з 31 березня по 14 квітня. На ній будуть представлені близько 200 найкращих світлин XVIII Міжнародного фотоконкурсу «День-2016», який став найяскравішою «зіркою» у сузір’ї соціальних проектів газети. Символом Фотовиставки «День-2016» обрано вінок як метафору міцної, єдиної сім’ї. Цьогорічна експозиція – це своєрідний великий сімейний альбом України. На конкурсних знімках зображені люди, які формують обличчя країни, та події, якими вона жила останнім часом. Мета організаторів – показати, як розвивається і дорослішає Україна.

Читайте також: Запрошуємо на Прес-клуб кафедри соціальних комунікаций МДУ

Переглядів: 303 | Додав: Прес-центр