Головна » 2018 » Червень » 8 » Студенти МДУ проходили практику в музеях, архівах та бібліотеках Маріуполя
10:13
Студенти МДУ проходили практику в музеях, архівах та бібліотеках Маріуполя

7 червня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулася підсумкова конференція першого етапу навчальної практики студентів І-ІІ курсів спеціальностей «Культурологія» й «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Студентська практика проходила з 30 квітня по 26 травня у відповідності з планом підготовки висококваліфікованих фахівців-культурологів і фахівців з інформаційної, бібліотечної та архівної справи. Програми практик розробили викладачі кафедри культурології та інформаційної діяльності доцент Галина Батичко, Юзеф Нікольченко та Ольга Кригіна.


На першому етапі практики студенти ознайомилися з діяльністю музейних, архівних та бібліотечних установ Маріуполя. Зі специфікою музейної роботи та екскурсійної діяльності студентів-культурологів ознайомили провідні фахівці Маріупольського краєзнавчого музею та його філіалів Лідія Кучугура, Любов Міліцина, Тетяна Булі, Ольга Чаплинська і директор Музею історії комбінату імені Ілліча Ірина Бадасен. Про особливості зберігання інформації в архівах і бібліотеках студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» дізналися під час відвідування Трудового архіву м. Маріуполя, Центральної бібліотеки ім. В. Г. Короленка та структурних підрозділів МДУ. 


Практиканти зосередилися на вивченні основних професійних вимог до працівників музейних, бібліотечних, архівних установ та роботи екскурсовода, зокрема на тому, які потрібно мати знання, професійні навички, особистісні характеристики, культурний та етичний рівні. Результати практики студенти представили у вигляді презентацій.


На другому етапі навчальної практики, який відбудеться з 2 по 14 липня, студенти продовжать набувати навичок музейної, документознавчої та екскурсійної роботи на базі Музею історії комбінату імені Ілліча, Художнього музею імені А. І. Куїнджі та структурних підрозділів Маріупольського державного університету.


Читайте також: Викладачі історичного факультету МДУ спонукали учнів замислитися над глобальними проблемами людства

Переглядів: 239 | Додав: Press