Головна » 2017 » Грудень » 1 » Анонс прямої трансляції відкриття Другої зимової академії «Освіта з Європою» у Німеччині
15:36
Анонс прямої трансляції відкриття Другої зимової академії «Освіта з Європою» у Німеччині

У рамках програми «Східне партнерство» Ґете-інститут спільно з Бременським університетом організує Другу зимову академію: «Освіта з Європою», що проходитиме з 4 по 6 грудня у місті Бремен. У програмі візьме участь завідувач кафедри німецької та французької філології Маріупольського державного університету Юлія Кажан.

Метою заходу є розробка концепту міжнародного мережевого університету. Програма націлена на молодих керівників, які працюють у державних та недержавних освітніх установах. Разом учасники Зимової академії обговорять різні аспекти міжнародного співробітництва у сфері освіти. Особливу увагу приділяється темі «Освіта для сталого розвитку». Іншими словами, такої освіти, яка сприяє розвитку у людей стратегічного мислення й поведінки, а також дозволяє приймати відповідальні рішення.

Мережевий університет представляє собою міжнародне об’єднання вищих навчальних закладів, в межах якого студенти матимуть можливість проходити модулі дистанційного навчання, які будуть визнані всіма партнерами мережевого університету.

Відкриття Другої зимової академії транслюватиметься з 4 грудня об 11:00 у режимі реального часу за посиланням. Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду!

Читайте також: Заступник Міністра юстиції Сергій Петухов обговорив зі студентами європейське майбутнє України

Переглядів: 259 | Додав: Press