Головна » 2017 » Грудень » 11 » Завідувач кафедри німецької та французької філології Юлія Кажан взяла участь у роботі Другої зимової академії: «Освіта з Європою»
12:29
Завідувач кафедри німецької та французької філології Юлія Кажан взяла участь у роботі Другої зимової академії: «Освіта з Європою»

З 4 по 6 грудня в університеті м. Бремен відбулася Друга зимова академія: «Освіта з Європою». У програмі взяла участь завідувач кафедри німецької та французької філології Маріупольського державного університету Юлія КажанМетою Другої зимової академії була розробка концепту міжнародного мережевого університету.

Мережевий університет представляє собою міжнародне об’єднання вищих навчальних закладів країн Західної та Східної Європи. У його межах студенти матимуть можливість проходити модулі дистанційного навчання, які будуть визнані всіма партнерами мережевого університету.

Учасники Зимової академії обговорили різні аспекти міжнародного співробітництва у сфері освіти. Важливе місце приділили темі освіти для сталого розвитку. Саме вона дозволяє людині приймати відповідальні рішення та розвивати стратегічне мислення.

Також кафедра німецької та французької філології МДУ запланувала розробити пропедевтичний курс з фахової лексики в сфері конфліктології спільно з університетом Бремену.

Читайте також: День відкритих дверей у Юридичній кліниці МДУ

Переглядів: 330 | Додав: Press