Головна » 2017 » Травень » 11 » Збірна МДУ з міні-футболу взяла участь у змаганнях за «Кубок Єдності 2017»
10:29
Збірна МДУ з міні-футболу взяла участь у змаганнях за «Кубок Єдності 2017»

Збірна Маріупольського державного університету з міні-футболу наприкінці квітня взяла участь у змаганнях за «Кубок Єдності 2017». Вже втрете змагання проходять у Вінниці співорганізаторами якого є Донецький національний університет імені Василя Стуса та Вінницька обласна державна адміністрація за підтримки народного депутата України Олексія Порошенка та Федерації Футболу України.

У Кубку взяли участь команди з ДонНУ імені Василя Стуса, Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, Вінницького національного технічного університету, Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка та Маріупольського держуніверситету.

Під час урочистого відкриття з вітальними словами до учасників змагань звернулися: перший заступник голови Вінницької обласної держадміністрації Андрій Гижко, ректор ДонНУ імені Василя Стуса Роман Гринюк та перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко.

Учасники «Кубку Єдності 2017» отримали сувеніри та цінні призи від Федерації Футболу України та спонсорів заходу. 

Читайте також: У МДУ відбувся традиційний фестиваль гумору - КВК (фотозвіт)

 

Переглядів: 254 | Додав: Прес-центр