Головна » 2021 » Березень » 31 » «Жодного рішення для молоді без молоді»: Студрада МДУ зустрілася із заступницею Міністра молоді та спорту України Мариною Попатенко
17:05
«Жодного рішення для молоді без молоді»: Студрада МДУ зустрілася із заступницею Міністра молоді та спорту України Мариною Попатенко

30 березня з робочим візитом до Маріуполя завітали заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко і начальник управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна.

До зустрічі долучилися представники студентського самоврядування Маріупольського державного університету, Молодіжної ради, Української академії лідерства, Управління молоді та спорту міської ради. Захід організований у рамках ініціативи «Youth Matters – молодь має значення».

 

Марина Попатенко разом із учасниками обговорила існуючі проєкти та представила Національну молодіжну стратегію України 2030. Пріоритетними напрямками стратегії є підвищення безпечності середовища і посилення життєстійкості молоді, формування навичок здорового способу життя, громадянських компетентностей, підвищення мобільності, соціальної та культурної інтеграції у суспільне життя України та світу.

 

Жодного рішення для молоді без молоді. У Маріуполі є синергія роботи органів місцевого самоврядування та громади, тут є велика і крута спільнота учнівської та студентської молоді, адже молодіжна політика в тренді.

Маріуполь чудовий приклад того, як розвивається та процвітає Україна. Я дуже рада, що сьогодні можу долучитися до створення молодіжної програми міста. Впевнена, що спільно ми зможемо додати ті напрями, на які міністерство акцентує увагу у державній програмі, та напрацювати спільні проєкти,

– Марина Попатенко.


Випускниця Маріупольського університету, голова Молодіжної ради Аліна Козицька представила присутнім майбутню Цільову програму «Молодь Маріуполя» на 2021-2025 роки. Її мета створення умов для реалізації та розвитку потенціалу молоді в інтересах інноваційних перетворень міста. Після презентації учасники об'єдналися у команди для напрацювання структури майбутньої молодіжної стратегії.


Від Маріупольського університету у груповому обговоренні взяли участь голова Студентської ради МДУ, голова комітету освіти Молодіжної ради Ганна Андрющук, голова навчально-наукової комісії Студентської ради МДУ Кароліна Гунько та студентки Віолета Дресвяннікова, Дар'я Дзигар, Поліна Керова, Анастасія Зубець, Ірина Шевченко. 


У підсумку колективної роботи хлопці та дівчата представили власне бачення проблем і перспектив розвитку у напрямках освіти, громадської активності, економічних можливостей, політичного та соціального життя. Студентська рада МДУ планує і далі плідно співпрацювати із Молодіжною радою та реалізовувати спільні проєкти. 

 

Читайте також: Практикуємо англійську разом: Студентська рада МДУ провела англійський розмовний клуб


 

Переглядів: 163 | Додав: Прес-центр