Головна » 2017 » Січень » 31 » Журналіст телеканалу «До ТеБе» Ганна Котихова поділилася досвідом зі студентами МДУ
13:06
Журналіст телеканалу «До ТеБе» Ганна Котихова поділилася досвідом зі студентами МДУ

27 січня прес-клуб кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету відвідала випускниця спеціальності «Журналістика», журналіст - заступник головного редактора телеканалу «До ТеБе» Ганна Котихова.

Під час спілкування студенти спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв'язки з громадськістю» дізналися про специфіку роботи на телебаченні та почули професійні поради: «Найскладніше в роботі над телесюжетом – знаходити людей за темою та дотримуватися балансу думок. Тому потрібно з першого курсу напрацьовувати контакти, щоб швидко зорієнтуватися,  до кого звертатися за коментарем». Також студенти переглянули телевізійні сюжети у різних жанрах та обговорили їх з автором.

Ганна Котихова починала журналістську діяльність у регіональних газетах «Привет, ребята!» і «Приазовский рабочий», студентському журналі «Неформат». Потім працювала на сайті «mariupol.tv» та у редакційному відділі МДУ. По завершенні магістратури у 2016 році Ганну запросили на обласний телеканал «До ТеБе».

Подібні зустрічі допомагають посилити практичну складову підготовки фахівців та познайомити молодь з конкретними прикладами успішної роботи за спеціальністю.

Читайте також: Співробітники МДУ зустрілися зі школярами Нікольського району

Переглядів: 389 | Додав: Прес-центр