Головна » 2017 » Березень » 31 » Журналісти газети «День» провели зустріч-дискусію зі студентами та викладачами МДУ
13:20
Журналісти газети «День» провели зустріч-дискусію зі студентами та викладачами МДУ

31 березня у Маріупольському державному університеті пройшла зустріч-дискусія з провідними журналістами щоденної всеукраїнської газети «День» Валентином Торбою і Марією Прокопенко. Захід організований у рамках проекту «Дні «Дня» у Маріуполі». 

На дискусію, яка відбувалася навколо теми «Національний діалог», були запрошені студенти і викладачі університету. Валентин Торба розповів, що спонукало його до написання книги «Я – свідок. Записки з окупованого Луганську». Також журналіст говорив про газету, її редакційну політику, проекти, які реалізуються творчої командою «Дня», після чого запросив учасників зустрічі ставити питання.

Студенти поцікавилися, які завдання постали перед журналістами газети «День» у нових умовах життя країни, за яким принципом формується мережа кореспондентів, яке місце у сучасному медіапросторі посідає художня публіцистика, які подальші творчі плани у редакційної команди «Дня». Доцент кафедри соціальних комунікацій Володимир Брадов запитав про співвідношення тиражів україномовної, російськомовної та англомовної версій газети, чи не планується у майбутньому змінити її формат друку і чому видання не можна придбати у Маріуполі. Отримавши відверті відповіді, студенти і викладачі подякували гостям за змістовну бесіду і привітали їх із 20-річчям газети «День».

Дні «Дня» у Маріуполі тривали 30-31 березня і передбачали серію культурно-просвітницьких заходів, з-поміж яких була також зустріч-дискусія з маріупольськими волонтерами і громадськими активістами. Втім головною подією, запланованою у рамках проекту, стала XVIII Міжнародна фотовиставка «День 2016», яка відкрилася сьогодні у Центрі сучасного мистецтва ім. А. І. Куїнджі. 

Виставка працюватиме з 31 березня по 14 квітня. На ній представлено близько 200 кращих світлин XVIII Міжнародного фотоконкурсу «День-2016». Цьогорічна експозиція – це своєрідний великий сімейний альбом України. На конкурсних знімках зображені люди, які формують обличчя країни, та події, якими вона жила останнім часом. Серед авторів робіт є і маріупольські фотографи: Аліна Комарова, Євген Сосновський.

Читайте також: МДУ відвідав керівник представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Маріуполі Тер’є Шолсвік

Переглядів: 290 | Додав: Прес-центр