Головна » 2021 » Березень » 30 » «Зміцнення громадянського активізму серед молоді»: оголошується набір на участь у проєкті (реєстрація – до 18 квітня)
14:55
«Зміцнення громадянського активізму серед молоді»: оголошується набір на участь у проєкті (реєстрація – до 18 квітня)

Громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за сприяння Національного фонду підтримки демократії оголошує другу хвилю проєкту «Зміцнення громадянського активізму серед молоді».

Проєкт націлений на розвиток і підтримку громадських організацій та ініціатив на початкових етапах. До участі запрошується молодь віком від 18 до 35 років.

Учасники отримають практичний досвід із бюджетування, проєктного та фінансового менеджменту. Також молодь ознайомиться з можливостями використання інструментів для організації роботи і заручаться потужною менторською підтримкою.


Найбільш спроможні ідеї та рішення отримають розширену менторську підтримку та грант до 1000 $ США на втілення проєктів у життя. Реєстрація триватиме до 18 квітня.

 

Детальну інформацію про проєкт можна дізнатися за електронною поштою drozman@profrozvytok.org.ua або за телефоном 093-102-13-89 (Ірина Дразман).

 

Читайте також: Стипендії на навчання у закладах вищої освіти Казахстану (подача заявок – до 15 квітня)

Переглядів: 198 | Додав: Press