Головна » 2022 » Січень » 14 » Зручні «комунальні» від студентки МДУ Кароліни Гунько
10:18
Зручні «комунальні» від студентки МДУ Кароліни Гунько

Магістрантка спеціальності «Міжнародна економіка» Маріупольського державного університету Кароліна Гунько розробляє проєкт комунального чат-боту. Його суть полягає у створенні каналу зв’язку між постачальниками та користувачами комунальних послуг.

Робота над проєктом розпочалася ще у 2020 році. Студентка працювала над ідеєю вдосконалення умов оплати комунальних послуг, отримання квитанцій, відправки показань лічильників, перевірки заборгованостей і відстеження динаміки витрат.

 

Під час оплати комунальних люди постійно стикаються з різноманітними проблемами – тривале оновлення інформації, відсутність повідомлень про заборгованість і складності під час вирішення проблемних питань. Саме через це з'явилася ідея створити такий стартап, який дозволить вирішити ці проблеми.

 

Результати проєкту стануть помітні не лише на рівні міста, але й на національній арені. Адже такий підхід до обробки даних, як зазначає сама дівчина, стимулюватиме соціально-економічний розвиток країни.


Вперше Кароліна представила ідею чат-боту на конкурсі стартапів Startup Course, після чого вона була вдосконалена та представлена у фіналі національного конкурсу інноваційних рішень EastCode 2021. З 312 команд зі всієї України студентка МДУ увійшла до 20 найкращих і продовжила плідну працю над втіленням власної ініціативи у життя. 


Восени Кароліна зі своїм проєктом пройшла відбір до інкубаційної програми Академії для жінок-підприємиць (AWE), а вже у грудні пройшла відбір до першої венчурної студії на Сході України від Центру стартапів 1991 та громадської організації SocialBoost.


Наразі ведуться перемовини з комунальними підприємствами про співпрацю та продовжується робота над вдосконаленням функцій чат-боту. З поміж іншого, Кароліна займається активною діяльністю на посаді голови навчально-наукової комісії Студради МДУ, є стажеркою Молодіжної ради Маріуполя та волонтеркою проєкту «Мій телефоний друг».

 

Читайте також: Студенти інституту управління МДУ отримали фінансування на реалізацію власних мініпроєктів

Переглядів: 325 | Додав: Прес-центр