Головна » 2017 » Березень » 22 » Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя зустрівся зі студентами МДУ
16:31
Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя зустрівся зі студентами МДУ

22 березня в актовій залі Маріупольського державного університету відбулася зустріч студентів з українським поп- та рок-співаком, фронтменом гурту «Антитіла» Тарасом Тополею у рамках туру «Сонце».

Спілкування почалося з розповіді про глобальний молодіжний проект U-Report, що був впроваджений фондом ЮНІСЕФ. U-Report є активним в Україні протягом двох років і являє собою СМС-опитування з метою активізації участі молоді у громадській діяльності. Всього у U-Report беруть участь 34 країни світу.

У рамках зустрічі студенти охоче ставили співаку питання, відповіді на які їх цікавили найбільше. Молодь хотіла почути, якою він бачить успішну українську націю, кого вважає своїм творчим наставником, чи планує заспівати з кимось із вітчизняних виконавців, чому гурт «Антитіла» не брав участь у відборі на «Євробачення». 

Тарас Тополя поділився подальшими творчими планами і торкнувся теми власної громадської діяльності. Окрім музичної кар'єри, Тарас веде активну діяльність волонтера і йому не вперше доводиться бути гостем у Маріуполі. Співак зазначив, що, хоча він і не встиг як слід роздивитися місто, його враження від перебування у Маріуполі є вкрай позитивними. «Антитіла і раніше зустрічались зі студентами, але не систематично. Хотілося б долучати студентів до нашого стилю життя», — зауважив Тополя.

По завершенні зустрічі студенти змогли сфотографуватися з фронтменом та отримати автограф на пам'ять.

Тарас Тополя навчався грати на скрипці протягом десяти років, і вже у старших класах створив гурт, який пізніше отримав назву «Антитіла». Музичну кар'єру він розпочав у 2007 року. На сьогодні гурт випустив вже п'ять альбомів «Будувуду», «Вибирай», «Над полюсами», «Все красиво», «Сонце». Сьогодні «Антитіла» дають концерт у Маріуполі.

Читайте також: Сучасна театральна культура Маріуполя – у центрі уваги студентів історичного факультету МДУ

Переглядів: 476 | Додав: Прес-центр