Головна » 2018 » Травень » 8 » Звернення колективу МДУ з нагоди Дня пам'яті та примирення (ВІДЕО)
09:55
Звернення колективу МДУ з нагоди Дня пам'яті та примирення (ВІДЕО)


Шановні викладачі, співробітники та студенти університету!
Дорогі українці!
Щиро вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У цей день ми вшановуємо героїчний подвиг бійців, які воювали на полях Другої світової війни, і тих, хто загинув у боротьбі з нацизмом. Наш громадянський і людський обов'язок – зберегти і передати наступним поколінням пам'ять про ці трагічні події і безстрашних воїнів, які віддали життя заради нашого майбутнього.

 

Сьогодні ми, як ніколи раніше, цінуємо мужність і незламний дух захисників рідної землі та понад усе прагнемо встановлення миру в Україні та возз’єднання її території.

 

У День пам’яті та примирення щиро зичимо вам, шановні ветерани Другої світової війни й усі ті, хто сьогодні боронить українську землю, міцного здоров’я, незгасимого оптимізму, безмежної доброти оточуючих, сил жити далі з вірою та любов’ю у серці!

 

Прикро усвідомлювати, що в останні роки зловмисники систематично намагаються дестабілізувати ситуацію на території Донецької області, спекулюючи ставленням українців до 9 травня та вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні. Бойовики розповсюджують фейкову інформацію, яка принижує честь і гідність українського народу, дискредитує українську владу та європейський вибір нашої держави, і таким чином прагнуть розпалити в Україні національну ворожнечу та ненависть.

 

Адміністрація Маріупольського державного університету звертається із проханням виважено ставитися до подібних інспірованих акцій і не піддаватися на провокації.

 

З повагою
ректорат, профком,
студентська рада МДУ

 

Читайте також: Викладачі та студенти МДУ провели наукову дискусію до історичних свят 8-9 травня


Переглядів: 337 | Додав: Press