______________________________________________________________

Дуальна освіта
___________________________________________________________________Дуальна форма здобуття освіти – це гармонійне поєднання надання теоретичних знань з боку університету та практичних знань з місця роботи.

Студенти навчаються на денній формі за спеціально розробленим графіком індивідуальних занять, паралельно мають офіційне працевлаштування за фахом на підприємстві/організації та обов’язкове стажування на робочому місці.


Нормативно-правова база
Закон України "Про вищу освіту"
Закон України "Про освіту"
• Розпорядження КМУ № 660-р від 19.09.2018 р. Концепція підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти
• План заходів з реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України №214 від 03.04.2019 р. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/214-2019-%D1%80#Text

Шановні студенти!
Запрошуємо вас пройти анкетування щодо дуальної освіти. Будемо вдячні, якщо ви залишите свої відгуки та пропозиції!


Асоціація маркетологів


Створення цієї інформаційної сторінки стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Українська Асоціація Маркетингу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Маріупольського державного університету та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.