Головна » 2023 » Січень » 19 » Магістрант МДУ Микола Шабельник став призером міжнародного наукового конкурсу
12:25
Магістрант МДУ Микола Шабельник став призером міжнародного наукового конкурсу

Магістрант спеціальності «Економіка» Маріупольського державного університету Микола Шабельник представив дослідження на IV Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт з економіки. Конкурс проходив на базі Комратського державного університету (Республіка Молдова). 

Під науковим керівництвом доцентки кафедри економіки та міжнародних економічних відносин МДУ Тетяни Марени студент досліджував зовнішньоекономічну безпеку національних економік.

 

В умовах глобалізації економічні кризи стають всебічними, впливають на всі аспекти та складові економічної безпеки національних економік взагалі та зовнішньоекономічної безпеки, зокрема. Це породжує загрози та нестабільність зовнішньоторговельної діяльності країн, тим самим загострюється необхідність забезпечення належного рівня зовнішньоекономічної безпеки національних економік,


– Микола Шабельник.

 

У науковій роботі магістрант розглянув вплив кризових явищ світового економічного сектору на зовнішньоекономічну безпеку національних економік і запропонував науково-методичні підходи контролю та оцінки негативних впливів. 


За результатами оцінки досліджень журі конкурсу присудило Миколі Шабельнику ІІІ місце. 


Вітаємо Миколу з чудовими результатами і бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!

 

Читайте також: Студентка МДУ Альбіна Сажкова отримала першість на міжнародних освітніх змаганнях

Переглядів: 248 | Додав: Press2