Головна » 2022 » Жовтень » 24 » МДУ продовжує розвивати інтернаціоналізацію освітнього процесу та дослідницької діяльності у складі Альянсу європейських університетів
09:35
МДУ продовжує розвивати інтернаціоналізацію освітнього процесу та дослідницької діяльності у складі Альянсу європейських університетів

У травні цього року Маріупольський державний університет долучився до складу Альянсу європейських університетів TRANSFORM4EU в якості асоційованого члена. МДУ має широкий міжнародний профіль і тому є гідним партнером міжнародного об'єднання університетів.

Альянс створений як проєкт за підтримки програми Еразмус+. Його партнери – заклади вищої освіти Європи, а саме Університет Саарленду (Німеччина), Університет Аліканте (Іспанія), Естонська академія мистецтв, Сілезький університет у Катовицях (Польща), Софійський університет «Св. Климент Охридски» (Болгарія), Університет Трієста (Італія), Університет Вітовта Великого (Литва), Університет Жан Монне Сент Етьєн (Франція), Приморський університет (Словенія) та Католицький університет Португалії. 


З 17 по 19 жовтня в Університеті Саарленду проходила конференція Альянсу, у якій взяла участь директорка Центру міжнародної освіти Маріупольського університету Ірина Сікорська. Представниця МДУ долучилася до обговорення перспектив співробітництва університету з партнерами Альянсу з урахуванням поточної ситуації в Україні.


Альянс європейських університетів бачить свою місію у трансформації Європи шляхом підготовки «підприємців знань». Мета його діяльності передбачає підвищення якості освіти, поглиблення міжнародного співробітництва, обмін ідеями і кращими практиками для професійного розвитку викладачів, а також отримання студентами європейського освітнього досвіду та міжкультурних компетентностей.


Завдяки членству академічна спільнота Маріупольського університету має можливість долучатися до проєктних активностей: брати участь у конференціях, семінарах і тренінгах університетів-партнерів Альянсу. У свою чергу, студенти мають змогу долучатися до навчання в європейських університетах Альянсу, брати участь у позакласних заходах. 
 

Хотілося б окремо відзначити роль професорки Інети Дабасінскієнє та литовських колег з університету Вітовта Великого у сприянні залученню МДУ до Альянсу та всебічній підтримки в імплементації проєктних завдань,

– Ірина Сікорська.


Читайте також: МДУ підписав договір про співпрацю з американським університетом

Переглядів: 333 | Додав: Press