Головна » 2023 » Березень » 2 » МДУ впроваджуватиме громадянську освіту спільно з фундацією виборчих систем
12:30
МДУ впроваджуватиме громадянську освіту спільно з фундацією виборчих систем

Ректор Маріупольського державного університету, професор Микола Трофименко підписав протокол про співпрацю з в. о. директора Міжнародної фундації виборчих систем (International Foundation for Electoral Systems) в Україні Гіо Кобахідзе.

Зусилля IFES спрямовані на зміцнення демократичного прогресу і розв’язання найважливіших питань з управління та виборів у всьому світі. В Україні діяльність фундації проходить за підтримки США, Канади та Великої Британії.


Маріупольський університет і Міжнародна фундація об’єднують зусилля з метою освітнього розвитку в Україні. Співпраця дозволить покращити якість викладання та інформованості про громадянську відповідальність, розробляти відповідні програми, брати участь у публічному житті України.


У межах підписаного протоколу МДУ впровадить курс громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики». Його створення відповідатиме запропонованій IFES в Україні методології, розробленої українськими та міжнародними експертами.


Партнерські відносини передбачають надання академічній спільноті Маріупольського університету освітніх пропозицій, зосереджених на громадянській відповідальності, а також проведення заходів, зокрема літніх таборів з громадянської освіти для студентів вишу. 

 

Читайте також: Співробітництво на новому рівні: угода МДУ з чеською консалтинговою компанією

Переглядів: 260 | Додав: Press