Головна » 2023 » Лютий » 20 » «Мотивація нескорених»: запрошуємо студентів МДУ долучитися до грантового конкурсу наукових робіт
10:25
«Мотивація нескорених»: запрошуємо студентів МДУ долучитися до грантового конкурсу наукових робіт

Соціальний проєкт «Scholarship в Україні» разом з Інститутом модернізації змісту освіти оголошують про початок грантового конкурсу «Мотивація нескорених». 

Проєкт має на меті фінансово підтримати українських студентів під час війни, які не зважаючи ні на що продовжують навчання у вітчизняних університетах. Конкурс діє за двома тематичними напрямками: фінанси та логістика.  


Для участі необхідно надіслати заяву та написати наукову роботу аналітичного спрямування на одну із запропонованих тем: 
1. Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні (зареєструватися за посиланням);
2. Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану: пропозиції щодо покращення (зареєструватися за посиланням).
 

Обсяг готової роботи має складати від 1000 до 3000 слів, актуальність — не менше аніж 75%.
 

Долучитися до ініціативи можуть здобувачі освіти денної форми навчання будь-якого курсу та спеціальності. Переможці конкурсу отримають грант у розмірі 15000 грн. Учасники, які посядуть другі та треті місця також будуть відзначені грошовими винагородами у розмірі 4000 та 2000 грн. 


Заявки для участі необхідно надіслати до 30 квітня, а готові роботи — до 16 травня. Більш детальну інформацію про умови конкурсу можна знайти за посиланням.

 

Читайте такожСтуденти МДУ зможуть претендувати на освітні стипендії від Фонду Конрада Аденауера

Переглядів: 208 | Додав: Прес-центр