Головна » 2022 » Жовтень » 31 » Підбиваємо підсумки: МДУ завершує участь у проєкті Еразмус+ DESTIN
10:40
Підбиваємо підсумки: МДУ завершує участь у проєкті Еразмус+ DESTIN

У листопаді цього року Маріупольський державний університет завершує участь у проєкті «Журналістська освіта задля демократії в Україні, розбудовуємо стандарти, доброчесність та професіоналізм» (DESTIN). Він увійшов до топ-100 найбільш успішних Еразмус + KA2 проєктів із 65 країн світу.

Передфінальна звітність відбулася під час Міжнародної науково-практичної конференції «Журналістика майбутнього: виклики, тенденції, перспективи розвитку». Вона передбачала презентацію результатів проєкту українськими університетами за основними завданнями та обмін науковими напрацюваннями. 

 

Робота Маріупольського університету у проєктах такого рівня і масштабу дозволяє затверджувати імідж МДУ у світі та забезпечувати якісну підготовку фахівців у відповідності до найкращих європейських практик,

– ректор МДУ, професор Микола Трофименко.


Наукова керівниця проєкту DESTIN від МДУ Світлана Безчотнікова відзначає найбільш вагомі досягнення університету.
 

Перш за все, проєкт дозволив оновити освітні програми бакалаврського і магістерського рівнів для студентів-журналістів згідно вимогам Європейської рамки кваліфікацій. Ми займалися підготовкою авторських онлайн курсів із медіаграмотності, відкрили на базі вишу Лабораторію медіаграмотності та медіадосліджень і, що важливо, створили широке коло партнерських відносин з усіма учасниками проєкту, що дозволить продовжити співпрацю у майбутньому. З-поміж іншого, ми долучилися до розробки Національних рекомендацій щодо підготовки журналістів в Украіні – це честь для університету,
 

–    деканка факультету філології та масових комунікацій МДУ,
професорка Світлана Безчотнікова.


Після заслухання звітів університетів-учасників викладачі та студенти кафедри соціальних комунікацій МДУ взяли участь у дискусії щодо журналістики майбутнього. Разом із присутніми вони обговорювали призначення та результати проєкту, трансформацію журналістської освіти, основні виклики та перспективи розвитку галузі, діяльність українських ЗМІ в умовах війни і роль у майбутньому, а також професійні стандарти журналістики.


Читайте також: Професорка МДУ Світлана Безчотнікова розширює співробітництво в галузі вищої журналістської освіти

Переглядів: 167 | Додав: Press