Головна » 2023 » Січень » 18 » Старший викладач МДУ Максим Стьопін отримав грант на викладання в Університеті Мессіни
14:07
Старший викладач МДУ Максим Стьопін отримав грант на викладання в Університеті Мессіни

Освітяни Маріупольського державного університету відкриті до співпраці та активно знайомлять іноземну академічну спільноту з українською самобутністю. Старший викладач кафедри англійської філології МДУ Максим Стьопін читатиме авторський курс у Мессінському університеті (Італія).

Для проведення викладацької діяльності в італійському виші Максим Григорович отримав грант у рамках академічної програми UniME, яка спрямована підтримувати в'їзну мобільність запрошених науковців з України. 


Протягом наступних трьох місяців освітянин Маріупольського університету читатиме курс «Гейміфікація як провідний метод розвитку м'яких навичок». Авторська навчальна програма спрямована підвищити соціокультурні навички студентів і мотивувати їх до активного суспільного життя.

 

Особливістю даного курсу є залучення до навчального процесу українського ігрового інструменту розвитку «Світ громад». Ця гра є унікальною кооперативною стратегією для керівників і менеджерів змін у жанрі соціального симулятора. Механізм гри максимально наближений до реального життя і потребує взаємодії з оточуючими, 


– старший викладач МДУ Максим Стьопін.

 

За рішенням професорського обговорення у Мессінському Університеті, окрім викладання авторського курсу Максим Стьопін долучиться до розробки факультативного курсу, який складатиметься з модулей про українську мову та культуру.

 

Спочатку виникла ідея провести дві-три зустрічі та розповісти про великі міста України, але під час обговорення прийшли до висновку, що потрібно більш детально зануритися у самобутність України, оскільки її культура дуже багата, а мова – одна із наймилозвучніших.


– старший викладач МДУ Максим Стьопін.

 

Освітянин МДУ не в перше викладатиме в Університеті Мессіни. У жовтні минулого року Максим Григорович проходив стажування, під час якого мав можливість розповісти італійським студентам про війну в Україні та відродження Маріупольського університету.

 

Читайте такожДоцент МДУ Сергій Пахоменко викладає авторський курс у Латвійському університеті

 

Переглядів: 245 | Додав: Прес-центр