Головна » 2023 » Вересень » 18 » Студент МДУ Артур Чулков отримуватиме академічну стипендію Кабінету Міністрів України
15:15
Студент МДУ Артур Чулков отримуватиме академічну стипендію Кабінету Міністрів України


Маріупольський державний університет пишається своєю молоддю, яка щоразу доводить, що для самовдосконалення немає меж. Кращих з них відзначають на державному рівні.

Студенту III курсу освітньої програми «Журналістика та соціальна комунікація» Артуру Чулкову призначена академічна стипендія Кабінету Міністрів України на осінній семестр.


Бути зразковим здобувачем освіти означає талановито поєднувати навчання з науковою, творчою та громадською активностями. Хлопець успішно складає заліково-екзаменаційні сесії і отримує високі результати. Разом з тим, Артур долучається до життя студентської ради: виконує обов’язки заступника голови інформаційної комісії та виступає літературним редактором, створюючи дописи для соціальних мереж факультету.

Значну увагу майбутній журналіст приділяє розвитку професійних навичок за допомогою неформальної освіти. Хлопець відвідує всеукраїнські та міжнародні онлайн-тренінги, курси і вебінари на тему медіа, політики, журналістики, психології. Також він бере активну участь у засіданнях студентських гуртків з англійської мови, кіно, медіапросвіти.

 

Читайте також: Студентки МДУ отримали практичний досвід інтеграції іноземців до литовської освітньої спільноти

Переглядів: 153 | Додав: Press